Strona główna » Meble na wymiar 

Meble na wymiar

Jaki może być koszt usługi?

Hydraulik - cennik

Koszt wizyty hydraulika najczęściej opiera się o koszt godzinowy lub ryczałtowy. Z której opcji skorzystasz, możesz zdecydować podczas procesu rezerwacji. Wybór terminu na stronie zwykle oznacza akceptację cennika godzinowego (dokładną cenę zobaczysz po wyborze terminu), natomiast prośba o kontakt fachowca umożliwia wstępną, ryczałtową wycenę telefoniczną. Ważne, że większość prostych usług hydraulicznych takich jak wymiana baterii, mieści się w jednej godzinie.

Elektryk - cennik

Cennik usługi elektryka, podobnie jak w przypadku usług hydraulicznych najczęściej opiera się o koszt godzinowy lub ryczałtowy. Również w tym przypadku o formie rozliczenia, możesz zdecydować w trakcie rezerwacji wizyty na stronie. Decyzja o wyborze jednego z terminów oznacza akceptację cennika godzinowego, natomiast prośba o kontakt fachowca umożliwia wstępną, ryczałtową wycenę telefoniczną. Większość usterek elektrycznych rozwiązujemy w ciągu jednej roboczogodziny.

Serwis AGD - cennik

Cena wizyty serwisu AGD, w tym naprawy pralek czy naprawy zmywarek, a także lodówek w przypadku rezerwacji terminu przez stronę oznacza stałą cenę za jedną wizytę (cena wyświetli się po wyborze terminu). Dzięki temu nie musisz obawiać się wielu możliwych scenariuszy. W drugim wariancie możesz poprosić fachowca o kontakt, wtedy wycena może opierać się o ryczałtowe wynagrodzenie za naprawę, wraz z częściami. Lwia część napraw następuje już przy pierwszej wizycie bez konieczności użycia części.

Ślusarz - cennik

Opłata za wizytę ślusarza jest zależna od charakteru problemu. Proste problemy rozwiązujemy w rozliczeniu godzinowym - wymiana zamka, klamki czy regulacja zawiasów. Pogotowie zamkowe i awaryjne otwieranie drzwi może już oznaczać wyższą kwotę zależną od trudności zadania - co zwykle okazuje się na miejscu. Po awaryjnym otwieraniu drzwi zwykle konieczna jest wymiana wkładki zamka, którą również wykonujemy od ręki na miejscu.

Szukasz fachowca?
Zadzwoń do nas!
Niezwłocznie zajmiemy się Twoim problemem
SPRAWNIE
PROFESJONALNIE
601 310 813
logo
zadzwoń do nas
Telefon: 
601 310 813
602 445 179

Pn - pt: 8:00 - 18:00 
Sob: 8:00 - 16:00

E-mail: biuro@remonty-lublin.pl

Obsługujemy

  • Lublin
  • Świdnik
  • Łęczna
  • Lubartów
  • Puławy
  • Bychawa
  • Bełżyce
  • Niemce
  • i wiele innych miejscowości w promieniu do 50km od Lublina
Copyright © 2021 | REMONTY LUBLIN
Realizacja: Luke Wojcik
phone-handsetcheckmark-circle